IV Punkt Modlitwy Różańcowej – 10.02.2018 r. – ul. Poznańska/Polna (Starzyny).

PARAFIALNY PUNKT MODLITWY RÓŻAŃCOWEJ

Odpowiadając na wezwanie Maryi do odmawiania modlitwy różańcowej, zrodziła się myśl, aby tą modlitwa objąć naszą parafię. Dlatego też raz w miesiącu gromadzimy się w różnych miejscach na terenie naszej parafii, głównie przy przydrożnych krzyżach, aby wspólnie modlić się i wypraszać potrzebne łaski dla nas, dla naszych rodzin, parafii. Modlimy się także za tych, którzy są daleko od Pana Boga. Wypraszamy łaskę nawrócenia, ale także dziękujemy za wszelkie dobro.

Cieszę się, że ten pomysł spotkał się z życzliwością mieszkańców. Pierwszy Parafialny Punkt Modlitwy Różańcowej miał miejsce przy krzyżu przy ul. Czystej. Następnie zgromadziliśmy się w kaplicy Zgromadzenia Sióstr Matki Bożej Miłosierdzia w Kiekrzu, gdzie modliliśmy się w obliczu Pana Jezusa wystawionego w Najświętszym Sakramencie. III Punkt Modlitwy miał miejsce przy krzyżu przy ul. Jachtowej. Tak zostało rozpalone ognisko, które pomogło nam przetrwać panujący chłód. W lutym modlić się będziemy w sobotę 10 lutego 2018 r. przy krzyżu – ul. Poznańska/Polna (Starzyny). Modlitwa odbywa się zawsze w II sobotą miesiąca 20.00.

Dziękuję za świadectwo wiary, wszystkim, którzy się wspólnie modlą i zapraszam chętnych na 30 min. modlitwy.

ks. Jarosław T. Żurawski